czwartek, 23 kwietnia 2015

Kartka dla dziewczynki


Dziś prezentuje kartkę powitalną dla małej dziewczynki. Kartka utrzymana w tonacji różowo -białej z dużą ilością mini motylków.









5 komentarzy:

  1. Ładna kartka. Zapraszam do siebie na bloga http://ninahscrapworld.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudne te motylki. Dziękuję za udział w wyzwaniu CRAFTfun!

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ładna kartka ;) Dziękuję za udział w wyzwaniu AltairArt :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Piękna kartka, świetna kompozycja :)
    Dziękuję za udział w wyzwaniu AltairArt :)

    OdpowiedzUsuń