Pracownia Karen
środa, 22 kwietnia 2015
Zachwycona tutorialem Fumiko postanowiłam zrobić pudełeczko na karteczki i do kompletu zrobiłam pojemnik na długopisy.
1 komentarz:
Arleta
27 kwietnia 2015 07:40
cudenko
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
cudenko
OdpowiedzUsuń